פיאט דובלו 2023

פיאט דובלו 2023

החל מ

פיאט Doblò החדשה

בין אם המטרה היא טיול משפחתי מהנה ובין אם הענקת חוויה יום-יומית משופרת לנוסעיך, כדאי לך לגלות את פיאט Doblò החדשה!

אפשרויות בטיחות ברמה הגבוהה ביותר

ה-Doblò החדשה כוללת מערכות עזר אקטיביות ופסיביות מתקדמות לנהיגה, שיסייעו לך להשלים כל משימה בבטיחות. מערכות אלו יעזרו לך בתמרונים בזמן הנהיגה ויתרמו לשקט הנפשי שלך בזמן שאתה מבצע את מטלות העבודה השוטפות שלך.

הבחירה בידיים שלך

ה- Doblò החדשה מגיעה עם שני מנועים לבחירה: דיזל או חשמלי.

בדגם החשמלי, הסוללה אינה גורעת ממרחב חלל הרכב, וכך נשמר נפח טעינה זהה לגרסאות הדיזל.

למידע נוסף על הדגם החשמלי לחץ כאן

מידות פיאט דובלו

ה- Doblòהחדשה של פיאט מגיעה בגרסאות ואורכים שונים, עם פתרונות טעינה שיתאימו לצרכים הספציפיים שלך ושל העסק שלך.

בחר את ה- Doblòהמתאים ביותר למשימות שעליך לבצע.

גרסאות פיאט דובלו

MAXI – ואן משלוחים סגור

אורך של 4.75 מ’  – שילוב בין ביצועים לכושר העמסה, עם תא צוות בעל 3 מושבים ארגונומיים, על מנת לאפשר יעילות לצד נוחות.

COMBI 5 נוסעים

אורך של 4.4 מ’ ו-2 דלתות צד אחוריות, המאפשר את השילוב השימושי בין עבודה למשפחה, עם תא נוסעים מרווח, ותא מטען שימושי.

COMBI 7 נוסעים

גרסת גוף ארוך (4.75 מ’) עם 3 שורות מושבים מודולריות המספקת גמישות ושימושיות ברמה גבוהה.

בטיחות וסיוע בנהיגה- התקני בטיחות אקטיביים ופסיביים

פיאט Doblò החדשה כוללת מגוון טכנולוגיות מתקדמות שיעזרו להפוך את היום-יום שלך לבטוח יותר

זיהוי תמרורים

מערכת הבטיחות החדשנית של Doblò מסייעת אוטומטית בזיהוי תמרורי מהירות, באמצעות מצלמה רב-תכליתית המותקנת מאחורי השמשה הקדמית.

סיוע באיתור שטחים מתים

המערכת מתריעה בעת זיהוי רכב אחר נמצא באזורי השטח המת של שדה הראיה שלך. (זמין בגרסאות נבחרות)

אורות גבוהים אוטומטיים

שימוש בפונקציה זו מאפשרת מעבר אוטומטי בין אור גבוה לאור נמוך, בהתאם לתנועה או כאשר כלי רכב אחרים מתקרבים בכיוון ההפוך. (זמין בגרסאות נבחרות)

סיוע בשמירה על נתיב הנסיעה

בעזרת שימוש במצלמה הקדמית הרב תכליתית, ה- Doblò יכולה לזהות התקרבות מסוכנת ובלתי מתוכננת לקו ההפרדה בין הנתיבים, להתריע בפני הנהג מפני חציית הקו ואף לעזור לו בעזרת תיקון היגוי.

אזהרת התנגשות מלפנים עם יכולת...

טכנולוגיית הבטיחות החדשה של Doblò מסייעת בהתרעה ובלימה במקרה של סכנת התנגשות עם הרכב שמלפנים או עם הולך רגל החוצה את נתיב התנועה שלך.

התרעת ערנות נהג והפסקת קפה

המערכת עוקבת אחר התנהגות הנהג באמצעות המצלמה הקדמית הרב-תכליתית ותנועות גלגל ההגה. במידה ומזהה ירידה בערנות הנהג, היא תתריע באמצעים ויזואליים וקוליים, שעל הנהג לעצור להפסקת התרעננות.

חניה- מערכת עזר לחניה אוטומטית

פיאט דובלו החדשה תסייע בזיהוי מקומות חניה פנויים בהתאם לגודל הרכב ותעזור בתמרון ההגה לכניסה קלה למקום החניה. (זמין בגרסאות נבחרות)

מצלמה אחורית

פיאט דובלו החדשה מצוידת במצלמת חניה אחורית, שתעזור לך לצלוח אפילו את התמרונים המורכבים ביתר קלות. (זמין בגרסאות נבחרות)

מערכות הבטיחות הינן מערכות עזר בלבד שנועדו לסייע לנהג אך לא להחליפו ואל לו להסתמך עליהן. המערכות פועלות בתנאים ומגבלות ואינן באות להחליף שליטת הנהג ברכב, שימת לב לתנאי ונסיבות הדרך, אחריות ושיקול דעת, נהיגה זהירה והקפדה על החוק

נוחות בתא הנהג- תא נהג רב-תכליתי

המרחב של Doblò החדשה מותאם למגוון צרכי העסק שלך.

Doblò החדשה היא רב-תכליתית ומודולרית, היא מציעה מגוון תצורות ישיבה וחלל ומספקת לך נוחות בנהיגה, לא משנה אילו סחורות אתה מוביל.

תשומת לב רבה ניתנה גם לבידוד הרעשים והפחתת רמת הרעש בתוך תא הנהג.

עד 5 שנות אחריות / 250,000 ק”מ, לפי המוקדם מבניהם, לדגמי דיזל בלבד ובכפוף לתנאי חוברת האחריות. נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת בין היתר מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי לעומת נתוני המעבדה. התמונה להמחשה. המחיר מתייחס לדובלו קומבי 5 מקומות ואינו כולל אגרת רישוי בסך 2,565 ₪. הצבעים הינם להמחשה בלבד וייתכנו הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים לבין הצבעים כפי שהם במציאות. התמונות המפרטים והנתונים הנ”ל הינם בעלי אופי של מידע כללי בלבד ואינם זמינים בכל הדגמים או רמות הגימור. המפרט המופיע אינו בהכרח המפרט הסטנדרטי ועשוי לכלול פרטים/ תוספות אופציונליים בתשלום. היצרן והחברה שומרים לעצמם לתקן או לשנות את הנתונים והמפרטים השונים בכל עת וללא הודעה מוקדמת. המפרט המחייב הוא זה שייכלל בהסכם הזמנת רכב בלבד. ניתן לקבל ייעוץ ופירוט מנציגי המכירות. נתוני הצריכה הם על פי נתוני מעבדה של היצרן – הצריכה וטווח הנסיעה בפועל מושפע מגורמים שונים, בין היתר, ממהירות הנסיעה, אופי הנהיגה, מצב הצמיגים, שימוש באביזרים, תנאי הסביבה, קיבולת סוללת ההנעה בראשית הנסיעה, גיל הסוללה, ושימוש בהתקן טעינה תקין ויכולים אף להגיע לפער משמעותי לעומת נתוני המעבדה. קיבולת הסוללה מצטמצמת לאורך זמן ובכלל זה כתוצאה מאופן השימוש. קצב הטעינה בפועל תלוי גם בתשתיות של הנכס. מערכות הבטיחות הינן מערכות עזר בלבד שנועדו לסייע לנהג אך לא להחליפו ואל לו להסתמך עליהן. המערכות פועלות בתנאים ומגבלות ואינן באות להחליף שליטת הנהג ברכב, שימת לב לתנאי ונסיבות הדרך, אחריות ושיקול דעת, נהיגה זהירה והקפדה על החוק. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.